Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri

AKASYA ACIBADEM Özel Güvenlik sertifikalı personelden oluşan güvenlik ekibi ile 24 saat boyunca korunuyor.

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun Yönetmeliği’nce sitemiz bünyesinde oluşturulan “Kimlikli Güvenlik Ekibimiz”, üç vardiya halinde, Vardiya Amiri gözetiminde görev yapmaktadır.

Devriye dolaşan güvenlik personeli, site içinde farklı yerlere yerleştirilmiş olan elektronik noktalarla tur kontrol kalemi yardımı ile devriye kontrolünü yaptığını belirten verileri okutarak görevlerini yerine getirmektedir.

Sitemizin kapalı otoparklarında, site giriş ve çıkışlarında, Blok Zemin Kat Girişlerinde, çocuk oyun parkları ve ortak alanlar ile site Çevre Duvarları üzerinde olmak üzere toplam 272 ve asansör içi 47 adet kamera mevcut olup, kamera görüntüleri 16 adet kayıt cihazıyla kayıt altında tutulmaktadır.

Tüm kamera görüntüleri merkezi bir sistemden günün 24 saati aktif şekilde takip edilip kontrol edilmektedir.

Siteye ana giriş kapılarında Plaka Tanıma Sistemi uygulanmakta olup, PTS kaydı olmayan araçlar bu noktalardan siteye her giriş ve çıkışta kayıt vermek zorundadır. Ayrıca kaydı olmayan kat maliklerimiz site yönetimine müracaat ile araç plakalarını kaydettirebilirler.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.
KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ